Kariyer endüstriyel temizlik sistemleri 2005 yılında 70 m2 lik bir alanda , tedarikçi olarak başladığı hayatına, bu gün 2500 m2 üretim ve depo alanı ile devam etmektedir. Aradan geçen 11 yıllık süre içerisinde, gelişen teknoloji ve piyasa koşulları ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirmeyi amaçlamış ve günümüzde, sektörünün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Tedarikçi yapısını, tam anlamı ile çözüm ortağı felsefesi ile geliştiren KARİYER ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK SİSTEMLERİ firma yapısını ve dağıtım ağını da aynı paralelde geliştirmiştir. Bu doğrultuda her yıl yapılan yönetim planı içerisinde bir sonraki yılın hedefleri konulmuş ve gerçekleştirilmiştir. Günümüzde yıllık 3500- 4500 ton kağıt işleme kapasitesi ve tüm satışını kendi sevkiyat filosu içersinde dağıtabilecek güçte bir yapıya ulaşmıştır. Başlangıçtaki merkezi lokasyon hedefi aşılmış, tüm ülke geneline sevkiyat ve satış yapabilme gücü oluşmuştur.

Teknolojik gelişmeleri sertifika programları ile destekleyerek, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve doğru standartlarda üretim yapmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayabilmek adına ürün portföyünü geliştirmiş ve MÜŞTERİ – TEDARİKÇİ kavramlarından çıkarak, ÇÖZÜM ORTAĞI kimliğine ulaşmıştır.

Bundan sonraki hedeflerimizde de yine siz müşterilerimizin yönlendirmeleri soncunda kendimizi geliştirerek, sektörde LİDER konuma gelmek için çalışmalarımız devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA